Školenie a vzdelávanie

Udržanie a zvýšenie kvality činnosti obchodníkov, projektantov, inštalatérov i ostatných odborníkov v oblasti sanitárnej techniky a vybavenia kúpeľní a s tým spojené pozície na trhu je našou spoločnou každodennou starosťou. 

Dobrá znalosť výrobkov a vedieť jednať so zákazníkom je základom, aby vyššie uvedení odborníci vedeli dobre navrhnúť vybavenie kúpeľní a toaliet, aby mohli rýchle a odborne poradiť zákazníkovi, aby mu pomohli vyriešiť vzniknutý problém, aby vedeli náš kvalitný výrobok dobre a rýchle zabudovať.

Za týmto účelom Sanitec  už v roku  2005 otvoril  Školiace Centrum Sanitec (ŠCS) v krásnom prostredí malebných južných Čiech v Tábore. ŠCS je vybavené modernou technikou a zariadením pre prezentačné školenia. Efektivitu školení zvyšuje viac než 30 vystavených kójí a sérií, ktoré účastníkom umožňujú prehliadnuť si moderný dizajn výrobkov KOLO, KERAMAG a KERAMAG DESIGN  a všetky prednosti a finesy výrobkov vyskúšať. Vzorkovňa je pravidelne aktualizovaná a nájdete tu vždy posledné novinky. Pre inštalatérov je pripravená praktická montáž keramiky, vaní a sprchovacích kútov.

 

Druhy školenia:
Školenie výrobkov & ako predávať
2-denné školenie pre obchodníkov, projektantov i ďalších odborníkov
1-denné školenie pre obchodníkov, projektantov a ďalších odborníkov
             Školenie výrobkov & navrhovanie kúpeľní a vzorkovní
2-denné školenie pre obchodníkov a dizajnérov kúpeľní
1-denné školenie pre obchodníkov a dizajnérov kúpeľní

Pre zistenie aktuálnych termínov školení prosím pošlite otázku na mail veronika.mensikova@sanitec.cz.