rimfree - toaleta bez splachovacieho kruhu

rimfree

Rimfree® alebo v preklade toaletná misa bez splachovacieho kruhu, predstavuje inovatívnu a unikátnu technológiu na trhu, ktorá je dostupná len v ponuke toaliet KOLO a Keramag.  Čo vlastne je toaleta bez splachovacieho kruhu, ako funguje, aké sú jej výhody oproti klasickým WC a aká je aktuálna ponuka?

 Ako to funguje? 

 Okraj WC misy je úplne hladký po celom obvode, okrem pár centimetrov v jej zadnej časti, kde sa nachádza rozdeľovač vody. Vnútorná časť WC misy teda nemá „klasický“ splachovací kruh a ťažko dostupné miesta či dutiny. Toaleta s Rimfree® misou šetrí nielen čas, ale aj peniaze. Keďže nečistoty a baktérie sa nemajú kde usádzať, na jej údržbu nie sú potrebné žiadne agresívne čistiace prostriedky. Stačí ju jednoducho utrieť handričkou. 

WC Rimfree® spĺňajú tie najvyššie nároky na maximálnu hygienu a na úsporu vody a peňazí. Patentovaný rozdeľovač posilňuje prúd vody a umožňuje perfektné opláchnutie misy aj pri spláchnutí len 2 litrami vody. Vďaka možnosti splachovania  4/2 l môže výrazne ušetriť aj každá domácnosť. Priemerná štvorčlenná rodina tak ušetrí až 420 litrov vody týždenne, teda neuveriteľných 21 840 litrov ročne! Podľa miestnych nákladov vodného a stočného možno jednoducho spočítať hodnotu úspory.

 Aké sú výhody?