KOLO – MOBILNÁ APLIKÁCIA

Teraz môže mať každý majiteľ smartphonu alebo tabletu prístup k všetkým produktovým a firemným informáciám Sanitec KOLO. Vďaka tomu tieto informácie využijú jednoducho a rýchlo tí, pre ktorých sú tieto informácie dôležité.

Umožňuje to aplikácia KOLO, ktorú si môžete stiahnúť do mobilného prístroja so systémom Android alebo iOS. Aplikácia je zadarmo a je dostupná v obchode s aplikáciami – Google Play, respektíve AppStore. Jej štruktúra je priehľadná a funkčná. Užívateľ môže využívať katalogizované prehľady výrobkov alebo vyhľadať modely z danej kategórie. Každý výrobok obsahuje úplný popis s cenou, technické výkresy a fotografie. Návody na montáže sú praktické nielen pre profesionálov, ale aj pre toho,kto si chce napr. sám namontovať vaňu.

V záložke „Predajcovia” nájdete zoznam všetkých predajní, kde sa dá výrobok zakúpiť, ktorý ponúka Sanitec KOLO. GPS lokalizácia umožňuje overiť adresu najbližšieho predajného miesta podľa toho, kde sa užívateľ práve nachádza. Označenie polohy predajne na mape uľahčí príjazd na danú adresu. Aplikácia je integrovaná s kanálom YouTube, na ktorom môžete mať prístup k najnovším videám KOLO.

KOLO aplikácia zjednodušuje a urýchľuje prístup k informáciám o novinkách, výrobkoch a firme. Vďaka tomu sa budete môcť ľahko rozhodnúť o nákupe konkrétneho výrobku a pokiaľ bude treba, rýchlo sa zoznámiť napr. s návodom na jeho montáž.