Traffic vo vašej kúpeľni

Nová kúpeľňová séria značky KOLO sa vyznačuje módnym, mestským dizajnom v spojení s vysokou funkčnosťou. Ľahké obdĺžniky, mäkké línie a tenké hrany, to je štýlový dizajn pre mimoriadne pohodlné a praktické prvky kúpeľňového vybavenia série Traffic.

 

Hra s tvarom
Hlboké umývadlá s plochým dnom, ktorých funkčnosť doplňujú široké odkladacie plochy, otvárajú prekvapivé možnosti použitia. Umývadlá sú dostupné vo dvoch vyhotoveniach, kde je rovnaký tvar otočený o 180 stupňov. Takáto hra s dizajnom umožňuje výber typu, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

 

Ešte viac možností
Celkom je na výber 15 umývadiel o šírkach od 45 do 120 cm. Niektoré modely sú prispôsobené pre montáž s dekoratívnym sifónom, iné pre kompletizáciu so skrinkou pod umývadlo. Všetky umývadlá je však možno použiť tiež na dosku. Umývadlá široké 90 a 120 cm sú dostupné aj vo verzii pre montáž s nástennou batériou.

Veľmi funkčným riešením v kúpeľni, napr. v blízkosti spálne, je veľké umývadlo pre dvoch o šírke 120 cm s dvomi samostatnými vnútornými priestormi. Do malej kúpeľne pre hostí bude najvhodnejšie umývadlo o šírke približne 45 cm. Výber umývadiel dosahujúcich rozmedzie týchto hodnôt tak môžeme presne prispôsobiť veľkosti kúpeľne.

 

Všetko na svojom mieste

Perfektné prispôsobenie keramiky a nábytku je zárukou štýlovo sofistikovanej čistoty formy a vysokého komfortu používania. Objemné skrinky pod umývadlo bez problémov pojmú všetky nevyhnutné drobnosti. Dve praktické zásuvky uľahčia úschovu kozmetiky, toaletných potrieb alebo uterákov. Kovanie vybavené integrovaným systémom plynulého a tichého dovierania zásuviek a dvier zaisťuje bezpečnosť a komfort pri používaní. Vysoká bočná skrinka je vybavená šiestimi poličkami a zrkadlom namontovaným na vnútornej strane dvier. Nábytok, ktorý je lakovaný do vysokého lesku, bielej alebo platinovej farby sa vyznačuje výnimočnou stálosťou a odolnosťou proti pôsobeniu ÚV žiareniu. Päť pravouhlých zrkadiel s LED osvetlením môžeme prispôsobiť všetkým dostupným šírkam umývadiel Traffic.

 

Funkčnosť predovšetkým
Kolekcia sa vyznačuje výraznou harmóniou štýlu a funkčnosti. Závesná záchodová misa a bidet sú charakteristické krytým systémom upevnenia, ktoré uľahčuje udržovanie čistoty. Táto jednoduchá a ľahká forma nadväzuje na zvyšok kolekcie Traffic. Dôležitým prvkom podporujúcim šetrný prístup k životnému prostrediu je splachovanie WC 4/2 litrami vody.