Life! Nadčasovo moderný

Pre zákazníkov, ktorí stavajú alebo modernizujú a orientujú sa pritom na dizajn a chcú sa pri zariaďovaní kúpeľne naozaj odkloniť od stredného prúdu, vytvorila spoločnosť KOLO novú sériu kúpeľňového vybavenia Life!, ktorá atraktívne kombinuje dizajnové smery moderny.
Kúpeľňová séria Life! zodpovedá svojím jemne geometrickým poňatím dizajnovému trendu, ktorým je emocionálna zrozumiteľnosť. Atraktívne spojenie strohých geometrických prvkov s organickými tvarmi, ktoré vzbudzujú emócie, zaisťuje dokonalý vzhľad a vytvára nadčasovú a modernú atmosféru. Najmä u umývadiel tvoria kontrast medzi veľkými vonkajšími kontúrami a čistým vnútorným tvarom úplne jedinečné napätie.

 

Osobný ráz dodávajú jemné kontúry horných hrán umývadiel. Vnútorné línie sú rýdzo funkčné a zaisťujú dostatok priestoru pre každodennú hygienu. WC misa a bidet majú taktiež jednoduchý, jemný geometrický vonkajší tvar a môžu sa mnohostranne kombinovať.
Rozsiahla ponuka keramiky Life! zahŕňa sedem variantov umývadiel šírky od 60 do 130 cm, ktorú možno tiež kombinovať s vhodným polostĺpom. Umývadlo široké 70 cm je asymetrické a je k dostaniu ako pravá alebo ľavá verzia. Ak hľadáte naozaj veľké umývadlo, ponuka zahrňuje tiež dvojumývadlo šírky 130 cm. Program umývadiel doplňuje umývadlo o šírke 40 cm.
U WC mís, ktoré tvarovo korešpondujú s umývadlami, je v ponuke závesný variant s hlbokým splachovaním. Sedadlá WC mís sú k dostaniu aj s automatickým pozvoľným sklápaním a majú tiež rovnú kontúru, takže spoločne s WC misou tvoria celok s jemnou geometriou. Závesná WC misa je k dostaniu od októbra tiež v špeciálnom hygienickom vyhotovení Rimfree. Vďaka absencii splachovacieho kruhu sa tu nemôžu tvoriť usadeniny, ani tu nie je miesto, kde by sa mohli skrývať nečistoty. Tento variant uľahčuje čistenie, rovnako ako voliteľné vyhotovenie so špeciálnou povrchovou úpravou Reflex KOLO.

Rozsiahly, tvarovo zladený nábytkový program Life! so skrinkami pod umývadlo v rôznych vyhotoveniach a exkluzívna vysoká skrinka poskytujú mnoho úložných priestorov a dotvárajú príjemnú atmosféru vďaka bielym a sivým lakovaným prvkom vo vysokom lesku a chromovaným úchytkám. Pozornosť upútajú aj vhodné zrkadlá s osvetlením s LED páskami a zabudovaným vypínačom vo vyhotovení pre montáž zvisle (40 x 80 cm) a rôznych vyhotoveniach pre montáž vodorovne (60, 70, 90 a 120 cm, výška 65 cm).

Ku všetkým umývadlám sú k dostaniu skrinky s dvomi zásuvkami. Pre umývadlá o šírke 80, 100 a 130 cm sú k dostaniu také skrinky s jednou úzkou zásuvkou. Skrinka pod umývadlo je vybavená dvierkami. Sortiment nábytku doplňuje vysoká skrinka s úchytkou na ľavej či pravej strane (40 x 170 x 33 cm) a zrkadlom na vnútornej strane dvier. Všetok nábytok je lakovaný z vonkajšej strany vo vysokom lesku a z vnútornej strany obdobne v matnom vyhotovení. Úchytky sú chromované.