Kúpeľňová séria Kolo Twins

Kúpeľňa Kolo Twins

Ide o jednu z našich najvýraznejších produktových sérií. Kolekcia keramiky a kúpeľňového nábytku Twins sa hlási k modernistickému štýlu. Dizajn premyslený v každom detaile vytvoril osobitý produktový rad pre náročných zákazníkov. Geometrické tvary, elegantná symetria a precízne spracovanie umožňujú vytvoriť moderné kúpeľňové zariadenie s charakterom.

Umývadlá

Séria Twins sa vyznačuje pravouhlou geometriou. Vlajkovými produktmi tejto série sú obdĺžnikové umývadlá, ktoré možno osadiť na dosku alebo priamo na skrinku pod umývadlo. Vďaka výrazným líniam sa výborne hodia k modernému, minimalistickému alebo loftovému štýlu zariadenia.

Umývadlá sú v ponuke v dvoch šírkach - 50 a 60 cm.

Obdĺžnikové umývadlá Kolo Twins

Kúpeľňové skrinky

Kúpeľňový nábytok zo série Twins je štýlovo zladený s keramikou, čo vám umožní vytvoriť si kompletnú kúpeľňovú súpravu. V ponuke sú nasledovné modely skriniek:

- skrinka pod umývadlo s dvierkami
- skrinka pod umývadlo s dvomi zásuvkami
- skrinka pod umývadlo s jednou zásuvkou a vnútornou poličkou
- vysoká skrinka
- zrkadlová skrinka

Rozmer skrinky pod umývadlo kopíruje rozmer umývadla. Všetky skrinky sú k dispozícii v dvoch povrchových úpravách - lesklá biela a matná čierna. Zrkadlová skrinka má zrkadlové plochy aj na vonkajších bočných stenách.

Katalóg výrobkov KOLO

Prehľad výrobkov a viac informácií nájdete v Katalógu výrobkov KOLO

Do katalógu výrobkov KOLO