Kúpeľňová séria Kolo Rekord

Rodinná kúpeľňa Kolo Rekord

Výrobky série Rekord sa vyznačujú jednoduchosťou, kvalitným spracovaním a a klasickým dizajnom. Modely sú navrhnuté s ohľadom na interiérový dizajn a sú vhodné ako do nových, tak aj do rekonštruovaných kúpeľní. Umožňujú jednoduché osvieženie usporiadania a nahradenie známych riešení novými, sofistikovanejšími prvkami.

Umývadlá

Oblé a obdĺžnikové umývadlá Koło Rekord vychádzajú z tradičného dizajnu, ale v ich masívnosti je jasne viditeľná moderná línia vyhotovenia. Klasická biela farba keramiky dodáva interiérom teplý a príjemný charakter.

Štandardné umývadlá:
hranaté - v šírkach 50, 55 a 60 cm
oblé - v šírkach 50, 55, 60 a 65 cm

Malé umývadlá do malých alebo hosťovských kúpeľní:
hranaté - v šírkach 35, 40 a 45 cm
oblé - v šírkach 40 a 45 cm

Zápustné oválne umývadlo (na zapustenie do dosky) v šírke 56 cm

Hranaté umývadlo Kolo Rekord

Kúpeľňový nábytok

Kúpeľňový nábytok zo série Kolo Rekord sa vyznačuje jednoduchými hladkými líniami. Skrinky sa otvárajú pomoco výrezu na prednej strane, ktorý zároveň tvorí charakteristický dizajnový prvok tejto série. Nábytok je v ponuke v bielej lesklej povrchovej úprave.

V ponuke sú:
- skrinky pod umývadlo (pre hranaté umývadlá v šírke 40, 50 a 60 cm)
- bočná nízka skrinka s dvierkami
- bočná vysoká skrinka s dvomi dvierkami
- kôš na prádlo
- osvetlené zrkadlá
- súprava nožičiek

Kúpeľňa Kolo Rekord

Toalety

Kúpeľňová séria Rekord zahŕňa aj keramické WC misy. Na výber sú oblé a hranaté závesné WC misy alebo stojacie WC misy so splachovacou nádržkou. V sérii Rekord nájdete aj modely Rimfree, ktoré sú už bez splachovacieho okraja a preto sa jednoducho čistia a sú hygienickejšie. Keramické misy dopĺňajú WC sedadlá, ktoré môžu byť vybavené funkciou pozvoľného sklápania a rýchloupínacími závesmi pre jednoduché odpojenie a vyčistenie sedadla.

V ponuke sú:
- závesné WC
- závesné WC Rimfree (aj skrátená verzia do malých priestorov)
- stojacie WC s nádržkou
- stojacie WC Rimfree s nádržkou
- WC sedadlá

Kúpeľňa s WC Kolo Rekord

Vane

Vane Kolo Rekord sú kombináciou elegancie, pohodlia a funkčnosti, vďaka ktorým sa kúpanie stáva skutočným rituálom relaxu. Vane sú vyrobené z akrylátu najvyššej kvality a zaručujú trvanlivosť a odolnosť voči poškodeniu.

Obdĺžnikový tvar vane je ideálnym základom na vytvorenie pohodlného a funkčného priestoru na kúpanie. Možnosť zabudovania poskytuje priestorovo úsporné umiestnenie v kúpeľni. Čelnú a bočnu stranu vane možno uzavrieť pomocou panelov. Vaňa má dostatočne široké okraje na doplnenie zásteny.

V ponuke je v piatich veľkostiach 140/150/160/170 x 70 a 175 x 75 cm a dodáva sa vrátane nožičiek.

Vaňa Kolo Rekord

Katalóg výrobkov KOLO

Prehľad výrobkov a viac informácií nájdete v Katalógu výrobkov KOLO

Do katalógu výrobkov KOLO