Skupina Geberit je lídrom na európskom trhu sanitárnych výrobkov s globálnou pôsobnosťou. Geberit funguje ako ucelená skupina s veľmi silným lokálnym pôsobením vo väčšine krajín Európy a poskytuje prvotriednu kvalitu v oblasti sanitárnych technológii a kúpeľňovej keramiky.


Geberit má 35 výrobných závodov, z ktorých 6 je v zámorí. Centrála spoločnosti sa nachádza v Rapperswil-Jona vo Švajčiarsku. Skupina Geberit zamestnáva 12 000 zamestnancov vo vyše 40 krajinách a generuje obrat vo výške 2,9 miliardy švajčiarskych frankov. Akcie Geberit sú kótované na burze SIX Swiss Exchange a od roku 2012 sú akcie Geberit súčasťou SMI (Swiss Market Index).

 

Do portfólia skupiny Geberit na slovenskom trhu patria značky Geberit, KERAMAG a KOLO.

 

Geberit - potrubné a sanitárne systémy, inštalácie na stenu, ktoré sú z hľadiska komfortu a dizajnu absolútne pôsobivé: Geberit Monolith, toalety s integrovanou sprchou Geberit AquaClean, ovládacie tlačidlá Geberit a inštalačné prvky Geberit pre sprchy. Viac o produktoch značky Geberit nájdete na stránkach www.geberit.sk.

KERAMAG – exkluzívna séria kúpeľňovej keramiky a nábytku vysokej kvality uspokojí aj tie najvyššie priania náročných zákazníkov. Moderný dizajn od známych dizajnérov zaručuje dlhoročnú spokojnosť.

KOLO - výrobky značky KOLO ponúkajú výnimočne široký sortiment keramiky, nábytku, vaní a sprchovacích kútov za výbornú cenu. Vďaka rozmanitým tvarom a vyhotoveniu je možné si zariadiť kúpeľňu podľa vlastných predstáv. 

 

Ďalšie informácie o Geberit Group sú k dispozícii na stránke www.geberit.com.